Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Prężyna - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Moszczanka

Moszczanka(Prężyna + 14 km)

349 000 zł150 m² 2 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowa oferta Moszczanka | Góry Opawskie Szukasz miejsca z klimatem, ciszą i widokiem, który koi skołatane nerwy po pracy? Ta nieruchomość w Moszczance, u podnóża Gór Opawskich, to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Podlesie

Podlesie(Prężyna + 24 km)

370 000 zł577 m² 641 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom w Górach Opawskich do generalnego remontu. Ze względu na lokalizację (blisko stoków narciarskich w Czechach, pieszych i rowerowych wycieczek na Górę Chrobrego lub Kopę Biskupią).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Dworcowa

Tułowice(Prężyna + 25 km)

649 000 zł177 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Tułowicach przy ul. Dworcowej. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 177 m usytuowany jest na przestronnej działce o powierzchni 20.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Opolska

Centrum,Korfantów(Prężyna + 13 km)

300 000 zł210 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 956 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość z ogromnym potencjałem - dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi, stodołą oraz garażem, posadowiony na działce o powierzchni niemal 70 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Głubczyce

Głubczyce(Prężyna + 24 km)

239 000 zł155 m² 1 541,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

*** Spokój, przestrzeń i bliziutko miasta *** Dom jest pięknie położony. Wśród otwartej, spokojnej przestrzeni, a jednocześnie tak blisko miasta. W środku czeka świetny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Strzeleczki

Strzeleczki(Prężyna + 18 km)

290 000 zł130 m² 2 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Dom w miejscowości Strzeleczki, siedziba Gminy, nad małą rzeczką. W części podpiwniczony, z garażem, na niedużej działce. Góra domu w standardzie przyzwoitym, do zamieszkana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Tułowice

Tułowice(Prężyna + 25 km)

2 100 000 zł824 m² 2 549 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:7 901 m²

Nieruchomość Z potencjałem, na hotel, spa, mieszkania, szkołę, klinikę. Na sprzedaż niezwykle ciekawa nieruchomość zabudowana położona w miejscowości Tułowice, składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Jarnołtówek(Prężyna + 19 km)

690 000 zł168 m² 4 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący w Jarnołtówku Lokalizacja: jarnołtówek to malownicza wieś położona w dolinie Złotego Potoku, w województwie opolskim, w Górach Opawskich. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Niwnica

Niwnica(Prężyna + 20 km)

635 000 zł86 m² 7 383,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:452 m²

Oferujemy na sprzedaż Dom Kompaktowy o powierzchni ok. 86 m2 domyślnie 3 pokojowy na działce o pow. 452 m2. Jest budynkiem parterowym w zabudowie bliźniaczej na II etapie budowy Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Racławiczki(Prężyna + 16 km)

429 000 zł160 m² 2 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Oferujemy na sprzedaż ustawny dom o powierzchni 160 m położony na działce o powierzchni 1 360 m w urokliwej miejscowości Racławiczki (powiat Krapkowice). Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Prężyna

Prężyna,opolskie

300 000 zł90 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dom nie znajduje się na terenie zalewowym. Na sprzedaż dom piętrowy z potencjałem o powierzchni mieszkalnej około 90m2 + pomieszczenia gospodarcze.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij